بهترین شرکت‌ سئو ایران را چگونه بشناسیم ؟

سمانه پرهیزکار

اگر شما هم به دنبال یک شرکت برای سئو سایت خود هستند، احتمالا به دنبال آیتم‌ها و مواردی هستید که کمک می‌کند بتوانید بهترین شرکت سئو در ایران را پیدا کرده و کار را به او بسپارید.
حتما می‌دانید که این روزها دیگر کمتر فرصت صحیح و خطا برای کسب و کارها وجود دارد. گاهی خطاها یا مسیر اشتباه می‌تواند نتایج جبران ناپذیری داشته باشد. از این رو یک بار هزینه اصولی و درست کمک می‌کند شما زودتر به اهداف خود برسید.
در این مقاله می‌خواهیم بررسی کنیم که چه چیزی یک شرکت را به بهترین شرکت‌ سئو ایران یا هر جای دیگری تبدیل می‌کند.

بهترین شرکت‌های سئو ایران

تجربه و نمونه کار

وقتی می‌خواهید شرکت‌های مختلف را در زمینه سئو بررسی کنید یکی از اولین چیزهایی که باید به آن توجه کنید، میزان تجربه و نمونه کارهای شرکت مورد نظر است. نمونه کارها به شما نشان می‌دهد یک شرکت چقدر در کار خود حرفه ای و باتجربه است. ممکن است طراحی و سئو سایت توسط یک شرکت انجام شده باشند، در این صورت آن را در پایین سایت کنار لوگو شرکت ثبت کرده اند. برخی موارد نیز ممکن است به صورت جداگانه روی سئو کار شده باشد. شرکت‌ها این موارد را باید به صورت بررسی نموداری از ابتدای کار به شما بعنوان نمونه کار معرفی کنند. نه فقط با معرفی چند لینک در صفحه اول گوگل. این خیلی مهم است.

داشتن تیم حرفه ای

سئو سایت مجموعه کارهایی است که بر روی سایت یا سرور و حتی خارج سایت انجام می‌شود تا سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شود. این بهینه سازی باعث می‌شود تا سایت شما روی کلمات کلیدی مدنظر شما در صفحه اول گوگل و حتی لینک‌های اولی گوگل قرار بگیرد و به مخاطبان معرفی و نمایش شود. از این رو سئو سایت کاری پیچیده و زمان بر است و نیازمند یک تیم حرفه ای است که تمامی موارد را به صورت مداوم زیرنظر داشته و به صورت مستمر بهینه سازی و به روزرسانی‌های لازم را انجام دهند. یک شرکت حرفه ای دارای قراردادهای متعدد و کارهای متفاوت است و از این رو نمی‌تواند فقط با داشتن یک سئوکار یا متخصص سئو هرچند ماهر به طور مستمر تمامی‌کارها را به صورت درست جلو ببرد. از این رو نیازمند یک تیم حرفه ای سئو می‌باشد. داشتن تیم حرفه ای و متخصص خود یکی از نشانه‌های بالا بودن سطح شرکت مورد نظر است.

وسعت ارائه خدمات

وسعت ارائه خدمات در دو حیطه متفاوت بررسی می‌گردد. این می‌تواند در برگیرنده انجام کارها در زمینه‌های مختلف باشد که باعث می‌شود شرکت مذکور تجربه با تنوع کاری بالا داشته باشد، که این خود یک امتیاز می‌شود. دومی وسعت جغرافیایی کارهای شرکت است. شرکت‌های حرفه ای حتی در این زمینه تجربه‌های بین المللی نیز دارند. این موضوع می تواند نشان دهنده تبحر و عملکرد خوب این شرکت‌ها در زمینه تخصص خود هستند.

مشاوره رایگان و صادقانه

بهترین شرکت‌های سئو در ایران یا هرجای جهان، هرگز سعی نمی‌کنند شما را با لغاتی مانند سئو تضمینی و یا دادن قول رسیدن به هدف در زمان کوتاه فریب دهند. بلکه افراد حرفه ای می‌دانند که هر  چیزی بهایی دارد و رسیدن به سئو خوب با بازده مورد نظر نیز نیازمند هزینه کرد حداقل شش ماه زمان است. آن‌ها برایتان صادقانه و به صورت تکنیکی روند کار را توضیح می‌دهند تا کاملا روشن شوید که پروسه کار چگونه است و چرا زمان بر خواهد بود. در عین حال نتیجه بدست آمده نیز در طولانی مدت جواب خواهد داد و یک نتیجه باد آورده نیست که به راحتی نیز از بین برود و یا حتی اعتبار برند شما را خدشه دار کند.

تعرفه مناسب

هر چیزی در این دنیا بهایی دارد و هیچ چیزی رایگان و ساده به دست نمی‌آید. رسیدن به نتیجه در سئو کاری زمان بر است که نیازمند فعالیت افراد مختلفی می‌باشد. پس این موضوع هزینه خاص خود را نیز دارد. با توجه به این که سئو شامل موارد مختلفی از جمله سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی، تولید محتوا، مهندسی کلمات کلیدی و بازاریابی محتوا و …. می‌شود شما بر اساس هرکدام از گزینه‌هایی که انتخاب می‌کنید، هزینه ای باید بپردازید. این هزینه‌ها باید منطقی و معقول باشد. دریافت هزینه‌های خیلی کم یا خیلی زیاد یکی از مواردی است که نشان می‌دهد یک شرکت چقدر خوب نیست. هزینه های خیلی کم نشانه آن است که شرکت قرار نیست کار خود را به صورت اصولی انجام دهد و هزینه‌های خیلی زیاد و نامعقول نوعی کلاه برداری است. قیمت پروژه سئو باید با خروجی شما از کار متناسب باشد.

شما می‌توانید در زمان آشنایی و بررسی هر شرکت برای شروع همکاری، با در نظر گرفتن تمامی مواردی که در بالا ذکر کردیم، مشخص کنید که شرکت مورد نظر برای همکاری مناسب است یا نه. این‌گونه می‌توانید بهترین شرکت‌های سئو را در ایران یا هرجای دیگر شناسایی کرده و برای رسیدن به اهداف تجاریتان با آن‌ها همکاری کنید.


برچسب ها:

    نظرات


    0 دیدگاه
    instagram logo call button