طراحی سایت وکلا و موسسات حقوقی به صورت حرفه ای

سمانه پرهیزکار

امروزه افراد ترجیح می‌دهند که کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند و انتظار دارند . وب سایت برای یک وکیل دارای مزایای بسیاری است، از جمله این مزایا می‌توان به داشتن یک صفحه معرفی و گذاشتن رزومه کاری و آدرس اشاره کرد که می‌تواند به مخاطبان کمک کند که انتخاب بهتری داشته باشند. همچنین بخش پرسش و پاسخ های متداول حقوقی می‌تواند به مخاطبین کمک کند. همچنین با ساخت پنل مخصوص موکلان می‌توانند به صورت آنلاین پرونده خود را پیش ببرند. همه این ویژگی ها می‌تواند به روند بهبود کسب و کار وکیل کمک کند. در ادامه بیشتر درباره طراحی سایت وکلا توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت وکیل

طراحی سایت وکلا

همانطور که توضیح دادیم امروزه به علت اینکه بسیاری از مردم از بستر اینترنت برای رفع نیازهای خود استفاده می‌کنند، بیش از پیش نیاز به طراحی سایت برای وکلا در بین مردم حس می‌شود. احتمالا مردم برای رفع مشکلات حقوقی خود، اولین کاری که انجام می دهند سرچ در گوگل باشد. طراحی سایت وکیل می‌تواند کمک بسیاری در زمینه جذب مشتری برای وکیلان و موسسات حقوقی کند. در واقع یک وکیل برای سایت خود نیاز به رزومه کاری، اعلام حوزه کاری خود، امکان مشاوره آنلاین با موکلان، ایجاد آموزش ها و قراردادن مقالات مرتبط به حوزه کاری و غیره دارد. 
در اولین مرحله بهتر است وکیل خود را کامل معرفی کند تا افراد آنلاین یا اشخاصی که به دنبال یک وکیل با تجربه هستند شما را بهتر و بیشتر شناسایی کنند. فردی که وارد سایت شما می‌شود می‌تواند با خواندن دقیق رزومه کاری شما انتخاب و تصمیم بهتری را برای شروع انجام مراحل کاری بگیرد.
در صورتی که طراحی سایت وکلا دارای یک قالب جذاب و یک رابط کاربری مفید باشد تعداد بازدید سایت شما بالا رفته و باعث می‌شود که شما در نتایج اصلی جستجو گوگل باشید. 

مزایای طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا و موسسات حقوقی می‌تواند مزایای بسیاری برای وکیل و موکل داشته باشد. افراد با مراجعه به بخش رزومه وکیل می‌توانند وکیل خود را انتخاب کنند. وکیل نیز می‌تواند از مشاوره آنلاین به افراد بدون محدودیت در طیف مخاطبان خود کسب درآمد کند و محدوده خدمت رسانی خود را به کل کشور گسترش دهد. با طراحی سایت وکیل در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی می‌شود و کاربران آنلاین سایت شما در کمترین زمان به جواب سوالات خود می رسند.
سایت این امکان را به موکل می‌دهد که مدارک مورد نیاز و لایحه ها را با وکیل رد و بدل نماید. 
مشتری می‌تواند بدون برقراری تماس تک تک سوالات مربوط به خود را بخواند و جواب سوالات خود را بیابد. 

ویژگی طراحی سایت وکیل و مشاوره حقوقی

علاوه بر طراحی سایت، بهینه سازی سایت نیز باید انجام شود ؟

علاوه بر طراحی سایت، سئو سایت نیز بسیار اهمیت دارد، در صورتی که بهینه سازی سایت بر روی سایت انجام نشود، حتی اگر بهترین طراحی و رابط کاربری را داشته باشید فایده ای ندارد. یکی از عوامل مهم در بهینه سازی سایت تولید محتوا به بهترین و جامع ترین شکل ممکن است. اگر سایت شما بهینه سازی شود، زمانی که کاربران عباراتی مرتبط با موضوع سایت را جستجو می کنند، سایت شما در نتایج اصلی موتورهای جستجو نمایش داده خواهد شد. این امر باعث بهبود کسب و کار شما می‌شود و مراجعه به سایت شما افزایش خواهد یافت. طراحی سایت و بهینه سازی آن باید در یک راستا انجام شود. 

ویژگی طراحی سایت وکیل و مشاوره حقوقی

در طراحی سایت وکیل باید ویژگی‌ها و امکاناتی را برای سایت وی فراهم کنید. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

 • صفحه معرفی و رزومه فعالیت‌های وکیل
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • امکان داشتن مشاوره حقوقی آنلاین
 • بخش پرسش و پاسخ سوالات حقوقی
 • بخش مرتبط با دعاوی کیفری 
 • بخش مرتبط با دعاوی خانواده (طلاق)
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مدیریت سطوح گروه‌ها و کاربران
 • سیستم محاسبه هوشمند برای مواردی مختلف همچون مهریه، ارثیه، دیه و …
 • بخش وکالت آنلاین
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • بخش اخبار حقوقی
 • رزرو آنلاین برای مشاوره
 • سیستم عضویت موکلان
 • بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی
 • حفظ حریم شخصی مشتری
 

طراحی سایت و بازاریابی

امروزه بازاریابی برای وکیلان و مشاوره های حقوقی با پیشرفت تکنولوژی تفاوت های بسیاری کرده است. می‌توانید با طراحی سایت وکلا برای دفتر کار خود سایتی  طراحی نمایید و توسط آن بتوانید خدمات ارائه شده خود را به مراجعه کنندگان خود ارائه نمایید. امروزه شکل بازاریابی تغییر کرده است و شما با طراحی یک سایت می‌توانید در هر زمان و مکانی مراجعه کنندگان بسیاری را به سمت خود جلب نمایید و آنها را از خدمات خود بهره مند نمایید. 

قیمت طراحی سایت وکلا

تخمین زمان و قیمت طراحی سایت می‌تواند بنا بر امکانات و ویژگی‌های متفاوتی که دارد متفاوت باشد. برای مثال یکی از عوامل موثر در هزینه طراحی سایت استفاده از پنل ارتباط با مشتری است. شما با تماس با تیم مشاوره ما، می‌توانید از تعرفه ساخت سایت وکلا  و در مورد ویژگی های دیگر سایت، مطلع شوید. 


برچسب ها:

  نظرات


  0 دیدگاه
  instagram logo call button