طراحی سایت آژانس هواپیمایی با امکانات اختصاصی

سمانه پرهیزکار

در دنیای الکترونیک امروزی که دیگر مردم بیشتر کارهای کوچک و بزرگ خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، داشتن سایت برای کسب و کارها در هر سطح و اندازه‌ای یک ضرورت غیر قابل اجتناب است. طراحی سایت آژانس هواپیمایی برای صاحبان این مشاغل نیز از این موضوع مستثنا نیست.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی با امکانات اختصاصی

چرا به طراحی سایت آژانس هواپیمایی نیاز داریم؟

اگر شما صاحب یک آژانس هواپیمایی هستید، حتماً می‌دانید که دیگر کمتر کسی برای تهیه بلیط هواپیما یا بررسی امکانات آژانس شما حضوری به محل کارتان می‌آید. بیشتر افراد از طریق سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و در نهایت در صورت داشتن سؤال به صورت تلفنی نیازهای خود را رفع می‌کنند.
پس اگر شما نمی‌خواهید مشتریان فعلی خود را از دست بدهید و نیز در فکر توسعه کسب‌وکار خود هستید، نیاز دارید تا با ساخت صفحات در شبکه‌های اجتماعی و نیز طراحی سایت آژانس هواپیمایی برای شرکت خود مهم‌ترین گام را برای حضور در محافل مجازی بردارید.

داشتن سایت و فعالیت در فضای مجازی مانند تبلیغات همیشگی با هزینه پایین است. در حالی که تبلیغ در بیلبوردهای سطح شهر یا تلویزیون هزینه هنگفتی را به شرکت شما تحمیل می‌کند، فضای مجازی زمینه‌ای فراهم کرده تا با هزینه‌ای بسیار کمتر افراد بتوانند کسب و کار خود را به صورت همیشگی و بدون محدودیت مکانی و زمانی تبلیغ نموده و با حضور همیشگی خود بیشتر در خاطر مشتریانشان باقی بمانند. البته این کار مانند هر کار دیگری نیاز به نیروی متخصص دارد تا هزینه شما با افزایش مشتری با سود بیشتری به شما بازگردد.

مزایای طراحی سایت آژانس هواپیمایی

مسلماً برای انجام هر کاری در راستای توسعه کسب و کار خود باید ابتدا مزایای کار را بررسی کرده و سپس با محاسبه هزینه و سود اقدام به انجام کاری در این زمینه کنید. به همین دلیل ما در اینجا مزایایی که طراحی سایت اختصاصی برای شرکت شما به عنوان یک آژانس هواپیمایی خواهد داشت را آورده‌ایم.

معرفی آژانس هواپیمایی شما

یکی از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت آژانس هواپیمایی، معرفی آژانس شما در سطح اینترنت است. کاری که بسیاری از کسب‌وکارها برای آن، یعنی برای معرفی و شناساندن خودشان به مردم، تبلیغ می‌کنند. امروزه افراد همه چیز را در سطح اینترنت جستجو می‌کنند و حضور شما در این فضا فرصتی برای معرفی خودتان به مشتریان بالقوه‌تان است. شما می‌توانید با یک بار هزینه و طراحی سایت شرکتتان همیشه در فضای مجازی حضور داشته باشید و بدون محدودیت دیده شوید.

ایجاد اعتبار برای شرکت و برندینگ

یکی از مواردی که برای مردم نشانه اعتبار یک شرکت است، داشتن یک سایت حرفه‌ای و ارائه خدمات به صورت الکترونیک است. مخصوصاً وقتی یک سایت در صفحه یک گوگل و یا لینک اول دیده می‌شود، برای مشتریان شما نشانه اعتبار شماست. البته تفکر اشتباهی نیست، زیرا یکی از المان‌هایی که گوگل برای معرفی یک سایت در صفحه اول و البته لینک یک خود در نظر می‌گیرد، بررسی اعتبار آن سایت است. این کار بر روی برندینگ شما نیز تأثیر بسزایی دارد.

ارائه خدمات بدون محدودیت

داشتن یک سایت حرفه‌ای در فضای مجازی به شما این امکان را می‌دهد که بدون محدودیت مکانی و زمانی به مشتریان خود خدمات ارائه کنید. این کار باعث افزایش مشتریان شما، افزایش رضایت آن‌ها و نیز افزایش درآمد شما می‌گردد.

صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها

ازآنجاکه بسیاری از مردم بیشتر تمایل به دریافت خدمات به صورت آنلاین دارند، این می‌تواند در وقت و هزینه‌های جاری محیط فیزیکی شرکت شما و حتی در هزینه کارمندان صرفه جویی داشته باشد. این یک سود دو طرفه برای شما و مشتریان شماست. زیرا این‌گونه در هزینه و وقت مشتریان شما نیز صرفه جویی می‌شود و این می‌تواند باعث رضایت آن‌ها نیز گردد.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

چگونه با طراحی سایت آژانس هواپیمایی در فضای مجازی دیده شویم؟

شاید این سؤال شما هم باشد که در فضای اینترنت که رقابت شدید است، چگونه ممکن است با داشتن یک سایت در میان رقبایتان دیده شوید؟ و چگونه رسیدن به صفحه اول و حتی لینک اول گوگل در میان افرادی که قبل‌تر از شما سایت خود را راه اندازی کرده‌اند ممکن است؟ در زیر به این سؤال پاسخ می‌دهیم.

سئو سایت

جواب سؤال بالا سئو سایت است. متخصصین سئو ما در شرکت آدم برفی به طور حرفه‌ای روی این موضوع کار می‌کنند. سئو سایت به زبان ساده سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کند. با این کار زمانی که مخاطبان هدف شما کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار شما را در گوگل جستجو می‌کنند، موتورهای جستجو سایت‌هایی که در این زمینه بهینه شده‌اند را به جستجوگر خود معرفی می‌کنند.

ریسپانسیو بودن سایت

یکی دیگر از مسائلی که یک الزام برای سایت‌ها می‌باشد، ریسپانسیو بودن سایت شماست. چرا که بیشتر کاربران این روزها از گوشی‌های هوشمند خود برای جستجو در فضای اینترنت استفاده می‌کنند. به همین دلیل سایت شما باید قابلیت واکنش دادن متناسب با صفحه نمایشی که کاربر استفاده می‌کند را داشته باشد. این موضوع هم برای ایجاد یک تجربه کاربری خوب برای مخاطبان شما مهم است، تا به راحتی با هر وسیله‌ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند و با ایجاد یک تجربه خوب دوباره به سایت شما بازگردند. و هم برای گوگل مهم است. سایت‌های ریسپانسیو در اولویت بالاتری برای معرفی به جستجوگران قرار دارند.

سرعت سایت

سرعت سایت یکی دیگر از مهم‌ترین عواملی است که باعث می‌شود مخاطب در سایت شما بماند یا از آن فرار کند. مخاطبان این روزها حاضر نیستند وقت زیادی را صرف بالا آمدن یک سایت کنند. سرعت لود صفحه شما باید 2 یا حداکثر 3 ثانیه باشد. بیشتر مخاطبان کمی بعد از این زمان سایت را ترک کرده و به سایت رقیب شما می‌روند. پس حتماً کار را به شرکتی بسپارید که روی این موارد تسلط کامل داشته باشد.

امکانات سایت آژانس هواپیمایی

 1. صفحه درباره ما: ارائه اطلاعاتی در خصوص شرکت، سوابق و …
 2. ارتباط با ما: ارائه اطلاعات تماس، آدرس، شماره‌های تلفن و نقشه گوگل مپ محل فیزیکی شرکت
 3. فروشگاه سایت: جهت ارائه خدمات، مانند معرفی و فروش بلیت هواپیما، تورها رزرو هتل یا سایر خدمات با ارائه انواع فیلتر‌ها و امکانات مورد نیاز شرکت و مشتریان
 4. گالری تصاویر: جهت ارائه تصاویر از خدمات، تورها، امکانات و خدمات پرواز و …
 5. وبلاگ: ارائه اطلاعات در خصوص برنامه کامل تورها، مکان‌های سیاحتی و گردشگری
 6. بخش سؤالات متداول: جهت دسترسی سریع‌تر مشتریان به پاسخ سؤالات پر تکرار
 7. ایجاد سیستم و پنل مدیریت کاربران
 8. ایجاد بخش‌های مورد نیاز هر شرکت متناسب خواسته کارفرما

با توجه به آنچه در بالا توضیح دادیم، شما می‌توانید با طراحی یک سایت آژانس هواپیمایی حرفه‌ای به راحتی وارد فضای رقابت بزرگ‌تر و توسعه سریع‌تر کسب‌وکار خود شوید. می‌توانید امکانات زیادی را برای خود و مشتریانتان ایجاد کنید و با ایجاد رضایت در مشتریان خود، مشتریان بیشتری به دست آورید. برای این کار را به درستی انجام دهید و از ایجاد هزینه مجدد جلوگیری کنید، باید کار را به یک شرکت با تیم‌های تخصصی در حوزه‌های طراحی و کد نویسی سایت و سئو بسپارید. این گونه می‌توانید نتیجه بهتری را در زمان کوتاه‌تری داشته باشید.

تیم آدم برفی با داشتن تیم‌های متخصص در حوزه‌های مختلف طراحی و سئو سایت، می‌توانید به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. برای مشاوره با ما تماس بگیرید.


برچسب ها:

  نظرات


  0 دیدگاه
  instagram logo call button