طراحی سایت ساختمانی به صورت اختصاصی توسط تیم آدم برفی

سمانه پرهیزکار

باتوجه به اینکه مشاغل مرتبط با ساخت و ساز و توسعه عمران در هر کشوری از اهمیت بالایی برخوردار است و رقابت در این حوزه سخت و تنگاتنگ انجام می‌شود، طراحی سایت ساختمانی برای فعالین این حوزه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
اکنون با گسترش اینترنت در تمام حوزه‌ها  بسیاری از مشاغل خدمات و محصولات خود را از طریق وب سایت‌های اینترنتی به مخاطبان خود معرفی و عرضه می‌کنند و مردم نیز برای اطلاع از هر موضوعی ازگوگل سوال می‌پرسند. به همین دلیل هم داشتن یک سایت تخصصی در حوزه مسائل ساختمان برای شرکت‌های فعال در این حوزه امری ضروری است.

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی برای چه شرکت‌های مناسب است؟

شرکت‌های مختلفی در حوزه ساختمان فعال هستند که خدمات و محصولات متفاوتی ارائه می‌دهند. تمامی‌این شرکت‌ها از جمله:

 • تولید کنندگان و فروشندگان محصولات و مصالح ساختمانی
 • مهندسان عمران و شرکت‌های مرتبط
 • شرکت‌های معماری
 • شرکت‌های دکوراتور
 • انبوه سازان
 • شرکت‌های ارائه دهنده ماشین آلات ساختمانی
 • شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تاسیساتی و تجهیزات ساختمانی

و هر شرکت فعال در این حوزه می‌تواند از طراحی سایت ساختمانی متناسب با کسب و کار خود بهره مند شود.

یک سایت ساختمانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

هر سایت بسته به نوع مخاطبان هدف و خدمات شرکت بایستی ویژگی‌های خاص خود را داشته باشد. اما به طور کلی در یک سایت ساختمانی باید موارد زیر رعایت گردد.

صفحه درباره ما

این صفحه می‌تواند یک معرفی جامع از شرکت ارائه دهد. در این بخش شما می‌توانید تجربه‌ها، توانایی‌ها و مزیت رقابتی خود نسبت به سایرن را به مخاطبان خود ارائه دهید.

گالری تصاویر

گالری تصاویر در یک سایت ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وجود تصاویر با کیفیت از پروژه‌های انجام شده و پروژه‌های درحال انجام و ارائه تصاویری از روند انجام کار می‌تواند تا حد زیادی به اعتماد سازی در مخاطب و نمایش چگونگی عملکرد شما کمک کند. افراد زیادی برای دیدن نمونه کارهای شما از این بخش دیدن می‌کنند. به همین دلیل هم کیفیت تصاویر در این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است.

بخش همکاران

وجود شرکت‌های معتبری که شما با آن‌ها همکاری می‌کنید می‌تواند بر روی نگاه مخاطب نسبت به شما اثر بگذارد. این بخش نیز می‌تواند بر روی اعتبار و اعتمادسازی شما در ذهن مخاطب بسیار موثر باشد.

خدمات

در این بخش شما می‌توانید به وضوح توضیح دهید که چه خدماتی ارائه می‌دهید. برخی شرکت‌ها در بخش ساخت و ساز فعال هستند و برخی در حوزه فروش یا مشاوره، تمامی‌این موارد می‌تواند در این بخش توضیح داده شود. در خصوص چگونگی ارائه خدمات نیز در این بخش صحبت می‌شود.

تماس با ما

در تمامی‌سایت‌ها بخش تماس با ما از اهمیت بالایی برخوردار است. اینکه مخاطب بداند در صورت نیاز چگونه می‌تواند با شما تماس داشته باشد، مهم است.در این بخش علاوه بر اطلاعات تماس تلفنی و آدرس، می‌توان با قرار دادن نقشه محل کار هم به اعتبار سایت خود در گوگل افزود و هم اطمینان مخاطب را بخاطر ارائه اطلاعات کامل جلب کرد.

وبلاگ

وبلاگ سایت بخش مقالات سایت شماست. شما می‌توانید با تولید محتوای مداوم و به روزرسانی سایت در زمینه کاری خود، مخاطبان زیادی را به سایت بکشانید. تمام مخاطبان شما همیشه برای همکاری با شما وارد سایتتان نمی‌شوند. بلکه بسیاری از مخاطبان برای دستیابی به پاسخ سوالاتشان سایت شما را می‌خوانند. این بخش کمک بزرگی به دیده شدن سایت شما می‌کند. تا زمانی که سایت شما توسط گوگل به افراد زیادی پیشنهاد می‌شود، به این معنی است که مخاطبان هدف شما نیز بیشتر سایت شما را می‌بینند.
تولید محتوای حرفه ای و مهندسی شده نقش مهمی در سئو سایت و دیده شدن سایت شما دارد. پس نباید آن را نادیده بگیرید.

سئو در طراحی سایت ساختمانی

سئو سایت ساختمانی

شاید از خود بپرسید با وجود رقابت شدید در حوزه کاری شما چگونه می‌توان با طراحی یک سایت ساختمانی در میان انبوهی از رقبا دیده شد؟

جواب ما به شما سئو حرفه ای است. هر مسئله ای راه حلی نیز دارد، و راه حل دیده شدن در گوگل سئو سایت است. یک تیم حرفه ای که محتوای تخصصی تولید نماید و سئو سایت را مهندسی و مدیریت کند می‌تواند سایت شما را به صفحه اول گوگل و حتی لینک یک بیاورد. سئو سایت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. این موضوع از بهینه سازی کدهای سایت تا بررسی و تحقیق کلمات کلیدی و لینک سازی و حتی در بخش طراحی سایت، کاربر پسند بودن سایت را دربر می‌گیرد. موارد مختلف زیادی بر روی سئو سایت ساختمانی تاثیر می‌گذارد که یک تیم حرفه ای می‌تواند با انجام مدوام کارهای مربوط به سئو، سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورد و این به معنی افزایش دیده شدن سایت شما، افزایش نرخ کلیک و افزایش نرخ تبدیل است.

فروشگاه ساختمانی

همانطور که در بالا توضیح دادیم، برخی سایت‌های ساختمانی در حوزه تولید و فروش مصالح و یا اجاره دستگاه‌های ساختمانی فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها می‌توانند با افزودن بخش فروشگاه به سایت خود، خرید و فروش خود را به صورت آنلاین انجام دهند. به این صورت آن‌ها می‌توانند خود را به مخاطبان بیشتری معرفی و از این راه به مخاطبان بیشتری نیز خدمات ارائه دهند.
همچنین این شرکت‌ها می‌توانند شرکت‌های ساخت و سازی که با آن‌ها همکاری دارند را به مخاطبان خود معرفی کنند و این خود می‌تواند بر روی معرفی شرکت‌های دیگر اثر گذار بوده و به اعتبار هر دو شرکت بیافزاید.

طراحی سایت ساختمانی را به چه کسی بسپاریم؟

طراحی سایت ساختمانی با توجه به پیچیدگی‌های موجود نیازمند یک طراحی تخصصی است که توسط یک تیم حرفه ای انجام شده باشد. سئو سایت به تنهایی نیازمند یک تیم حرفه ای و متخصص در سئو می‌باشد. با سپردن طراحی سایت ساختمانی خود به یک تیم مجرب می‌توانید مطمئن باشید که کار را یک بار و به صورت اصولی و تخصصی انجام می‌دهید و از مزایای آن برای همیشه استفاده می‌کنید. در زمان انتخاب تیم برای سپردن طراحی سایت ساختمانی به رزومه تیم نگاه کنید.
شما می‌توانید طراحی سایت ساختمانی خود را به تیم آدم برفی بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با تیم آدم برفی تماس بگیرید. ما در اینجا به سوالات شما جواب می‌دهیم تا هرگونه ابهامی‌را برطرف کنیم.


برچسب ها:

  نظرات


  0 دیدگاه
  instagram logo call button