طراحی سایت برای طب سنتی

دلارام کشاورز

طراحی سایت برای طب سنتی می‌تواند فروش شما را چندین برابر کند. امروزه افراد زیادی به دنبال طب سنتی و فرار از انواع داروهای شیمیایی دارند اما شاید با محصولات طب سنتی به‌خوبی آشنا نباشند و یا وقت مراجعه به عطاری را ندارند. همچنین ممکن است تمایل به استفاده از یکی از خدمات طب سنتی مانند طب سوزنی را داشته باشند اما ندانند کجا می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. در این حالت اولین کاری که انجام می‌دهند سرچ در گوگل است.

طی چند سال گذشته، فروش محصولات گیاهی به طور پیوسته رشد کرده است. در همین حال، خریداران هنگام تصمیم‌گیری‌های مرتبط با سلامت بسیار محتاط‌تر می‌شوند. وب‌سایت شما پورتال دیجیتال اصلی شما برای نمایش محصولات و ایجاد اعتماد است. همچنین اغلب کانال اصلی فروش مستقیم شما به مصرف‌کننده است که نمی‌توانید از آن غافل شوید.

طراحی سایت طب سنتی

چرا باید یک سایت طب سنتی ایجاد کنیم؟

بزرگ‌ترین مزیت بازاریابی اینترنتی برای طب سنتی، دست‌یابی به طیف وسیعی از مشتریان است.

هنگامی که از بازاریابی اینترنتی استفاده می‌کنید، در واقع از ده‌ها استراتژی تخصصی استفاده می‌کنید تا مشتریان هدفمند را به سمت خود جذب کنید. با این فرآیند شما مستقیماً و بدون صرف زمان اضافه محصول خود را به مشتریانی که واقعاً خواهان خرید آن هستند و می‌رسانید. دراین‌بین طراحی سایت برای طب سنتی باید شامل استراتژی مخصوص خود باشد و نکات ظریفی را رعایت کند.

این استراتژی‌ها شامل بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) است که فرآیند بهبود وب‌سایت شما است تا در نتایج جستجو بهتر نشان داده شود. یک استراتژی سئو که به‌خوبی اجرا شده است باعث می‌شود وب‌سایت شما در بالای نتایج جستجو نشان داده شود و هدف این است که تا جایی که ممکن است برای کلمات کلیدی مهم برای تجارت شما نمایش داده شود.

این کلیدواژه‌ها می‌توانند «ارائه‌دهندگان داروهای طب سنتی یا خدمات طب سنتی در [شهر شما]» یا «آیا رایحه‌درمانی به سردرد کمک می‌کند» در میان دیگر احتمالات باشد.

چه محصولات یا خدمات داروهای جایگزین را بفروشید، همیشه می‌توانید کلمات کلیدی را پیدا کنید که برای مشتریان بالقوه خود اهمیت دارند.با نوشتن صفحاتی در مورد آن کلمات کلیدی یا پرداختن به آنها در ویدئوها، نشان می‌دهید که یک مرجع قابل‌اعتماد در طب جایگزین هستید که باعث ایجاد یک رابطه سالم بین شما و مشتریان بالقوه شما می‌شود.

 اصول طراحی سایت برای طب سنتی

هنگام طراحی یک وب‌سایت، عوامل کلیدی زیادی وجود دارد که به نحوه درک آن کمک می‌کند. یک وب‌سایت خوب طراحی شده می‌تواند به ایجاد اعتماد کمک کند و بازدیدکنندگان را برای خرید راهنمایی کند. ایجاد یک تجربه کاربری عالی شامل اطمینان از اینکه طراحی وب‌سایت شما از نظر شکل و زیبایی‌شناسی)عملکرد بهینه شده است.

1.هدف وب‌سایت طب سنتی

وب‌سایت شما باید نیازهای کاربر را برآورده کند. داشتن یک هدف ساده در همه صفحات به کاربر کمک می‌کند تا با آنچه شما ارائه می‌دهید تعامل داشته باشد. هدف سایت شما چیست؟ آیا اطلاعات عملی مانند را به دیگران منتقل می‌کنید؟ آیا محصولی را به کاربر می‌فروشید؟ اهداف مختلف زیادی وجود دارد که وب‌سایت‌ها ممکن است داشته باشند، اما اهداف اصلی مشترک در همه وب‌سایت‌ها وجود دارد. در مورد طب سنتی ممکن است به دنبال ارائه خدماتی چون طب سوزنی تا مزاج‌شناسی باشید و یا درنهایت به دنبال فروش محصولات گیاهی و کمکی باشید.

2.دسترسی و کاربری راحت

سادگی بهترین راه برای افزایش کاربری و قابلیت استفاده وب‌سایت شماست. در زیر راه‌هایی برای دستیابی به‌سادگی از طریق طراحی آورده شده است.

رنگ قدرت انتقال پیام‌ها و برانگیختن پاسخ‌های احساسی را دارد. پیداکردن یک پالت رنگی که متناسب با برند شما باشد به شما این امکان را می‌دهد که بر رفتار مشتری خود نسبت به برند خود تأثیر بگذارید. انتخاب رنگ را به کمتر از 5 رنگ محدود کنید. رنگ‌های مکمل خیلی تاثیرگذار هستند. ترکیب رنگ‌های دلپذیر باعث افزایش جذب مشتری و ایجاد حس خوب در کاربر می‌شود.

تایپوگرافی نقش مهمی در وب‌سایت شما دارد. توجه را جلب می‌کند و به‌عنوان تفسیر بصری صدای برند عمل می‌کند. حروف تایپ باید خوانا باشند و فقط از حداکثر 3 فونت مختلف در وب‌سایت استفاده کنند.

تصویرسازی هر جنبه بصری مورداستفاده در ارتباطات است. شامل عکاسی ثابت، تصویرسازی، ویدئو و تمام اشکال گرافیکی است. همه تصاویر باید گویا باشند و روح شرکت را تسخیر کنند و به‌عنوان تجسم شخصیت برند آنها عمل کنند. بیشتر اطلاعات اولیه‌ای که ما در وب‌سایت‌ها مصرف می‌کنیم بصری است و به‌عنوان اولین برداشت، مهم است که از تصاویر باکیفیت بالا برای ایجاد تصور حرفه‌ای و اعتبار در ذهن بازدیدکنندگان استفاده شود.

3.محتوا

یک وب‌سایت مؤثر هم طراحی عالی دارد و هم محتوای عالی. استفاده از محتوای عالی با زبان جذاب می‌تواند بازدیدکنندگان را با تبدیل آنها به مشتری جذب و تحت‌تأثیر قرار دهد. در مورد طراحی سایت برای طب سنتی محتوا بسیار کاربردی و حائز اهمیت است. چراکه مشتری پس از ورود به سایت بامحتوا مواجه می‌شود و درصورتی‌که محتوا او را قانع کند، دست به خرید میزند.

درمورد طب سنتی محتوا باید علمی، قابل استناد و حقیقی باشد. صرف‌نظر از نوع محتوایی که تولید شده است، باید تمامی اطلاعات موردنظر را به مشتری برساند.به‌عنوان‌مثال یک محتوا در مورد طب سوزنی باید کامل و علمی باشد تا مخاطب به شما اعتماد کند، از مزایا و خطرات یک گیاه دارویی به طور شفاف صحبت شود و دسته‌بندی‌ها به‌درستی رعایت شوند.

طراحی سایت برای طب سنتی دارای چه بخش‌هایی باید باشد؟

به‌طورکلی طراحی سایت برای طب سنتی می‌تواند بسته به خدماتی که ارائه می‌کنید شامل بخش‌های زیر باشد:

در ابتدا بخش معرفی سایت، خدمات،امکانات، مقالات و محصولات در طراحی سایت برای طب سنتی ایجاد می‌شود.

هرکدام از این بخش‌ها متناسب به خدماتی و محصولاتی که ارائه می‌کنید دسته‌بندی می‌شوند. سپس یک بخش برای برقراری ارتباط با شما و بخشی تحت عنوان مشاوره آنلاین طب سنتی ایجاد می‌شود که البته این متناسب با خواسته شما است. محتوای بخش مقالات متناسب با خدمات طب سنتی و یا محصولاتی که به فروش می‌رسانید تنظیم می‌شود. همان طور که گفته شد هدف از محتوا این است که مشتری یا مجاب و قانع کند تا دست به خرید بزند.

در نهایت تمامی این بخش‌ها به فروش آنلاین محصولات ختم می‌شود. در طراحی سایت برای طب سنتی، راحتی کاربر در بخش فروش بسیار مهم است. دست‌بندی محصولات و خدمات باید دقیق باشد تا مشتری زودتر به هدف خود برسد. به‌عنوان‌مثال بخش دم‌نوش‌ها باید در یک دسته‌بندی جدا از بخش ماسک صورت قرار بگیرد.

طراحی سایت برای طب سنتی را به چه کسی بسپاریم؟

ازآنجاکه این کار تخصصی است و شما نیازمند یک تیم هستید؛ شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت، سئو و محتوا بهترین گزینه برای شما هستند. شما نیازمند آن هستید تا یک متخصص به‌خوبی سایت شما را برنامه‌ریزی و طرح‌بندی کند، یک گرافیست بهترین تصاویر و رنگ‌ها را برای شما انتخاب کند یک متخصص سئو به بهترین شکل سایت شما را در بازدیدهای گوگل جزو چند صفحه اول کند و یک تولیدکننده محتوا بهترین اطلاعات را به مشتریان شما برساند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ آدم‌برفی باسابقه درخشان در زمینه طراحی و پشتیبانی انواع سایت‌های فروش و بازاریابی و همچنین دردست‌داشتن یک تیم حرفه‌ای، آماده ارائه هرگونه خدمت در زمینه طراحی برای سایت طب سنتی است. خوشحال می‌شویم که بتوانیم در این مسیر همراه خوبی برای شما باشیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.


برچسب ها:

    نظرات


    0 دیدگاه
    instagram logo call button