بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

سمانه پرهیزکار

اینکه بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باشید به برخی از عوامل بستگی دارد. برخی از این فاکتورها را در این مقاله برای شما بررسی خواهیم کرد. بهترین شرکت طراحی سایت در ایران از جنبه‌های متفاوت مانند کیفیت ، پشتیبانی ، سرعت و غیره مقایسه کنیم. اگر قصد دارید وارد کسب و کارهای اینترنتی شوید و هنوز یک شرکت طراحی سایت خوب را انتخاب نکرده‌اید ما به شما در این امر کمک می‌کنیم. یک شرکت طراحی سایت باید قادر باشد تمامی نیازهای شما را برطرف کند.

تیم ما در مجموعه آدم برفی تمام تلاش خود را می کند تا طراحی و پیاده سازی سایت شما را به بهترین نحو ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهد. جهت رسیدن به این هدف ما در تمامی مراحل جز به جز با مشتری در ارتباط بوده و پس از تایید هر مرحله توسط مشتری، ادامه کار انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مراحل طراحی سایت 

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران چه ویژگی‌ هایی دارد؟

در صورتی که می‌خواهید کسب و کار خود را در گسترش دهید بهتر است بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را پیدا کنید. اینکه کدام طراحی یا کدام شرکت برای شما بهترین انتخاب است ، به بودجه و هدفی که شما از طراحی سایت دارید بستگی دارد. 

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت

از ویژگی ها و فاکتورهای بهترین شرکت طراحی سایت در ایران می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

نوع سیستم مدیریت محتوا

زبان برنامه‌نویسی و استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و غیره جز مواردی است که در زمان انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید به آن توجه نمایید. شرکت‌ها نیز بسته به تجربه خود و مشاه سایت‌های موفق تصمیم می‌گیرند که زبان سایت آن‌ها php،  asp و غیره باشد و اینکه از چه سیستم مدیریت محتوا یا CMS استفاده کند. قبل از هر چیز باید بدانید چیزی که اهمیت دارد تسلط متخصصان طراحی سایت بر روی زبان برنامه‌نویسی می‌باشد. آشنا بودن با زبان برنامه‌نویسی کارساز نیست و نکته‌ای که اهمیت دارد تسلط برنامه‌نویس بر روی زبان برنامه‌نویسی می‌باشد. 
نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که به جای اینکه به دنبال زبان خاصی برای برنامه نویسی باشید باید به دنبال افراد حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت باشید. بررسی نمونه کارهای قبلی شرکت می‌تواند شما را در این امر کمک کند. 

طراحی حرفه‌ای

مطمئنا شرکتی می‌تواند یک سایت حرفه‌ای به شما تحویل دهد که از نظر ui/ux سایت خوبی برای شما طراحی نماید. کدنویسی باید به گونه‌ای باشد که امکان بهینه سازی سایت برای فرد به راحتی فرآهم شود. 

طراحی تخصصی سایت‌ها

هر کس از از طراحی تخصصی سایت هدف خاصی دارد. در این بین شرکت‌هایی هستند که به طور خاص طراحی سایت‌های خاصی را برعهده می‌گیرند. در صورتی که یک شرکت طراحی سایت به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت خاصی فعالیت می‌کند به این معنا نیست که توانایی انجام پروژه‌های دیگر را ندارد. در زمان انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید نمونه کارهای شرکت را ببینید. اگر می‌خواهید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، کارتان را به شرکتی بسپارید که در این زمینه تجربه بیشتری دارد.

نمونه کارهای شرکت 

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت می‌تواند به شما در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت کمک کند. بهترین جایی که می‌توانید نمونه‌های شرکت را در آن ببینید سایت آن شرکت است. 
زمانی که به سایت‌هایی که توسط شرکت مورد نظرتان طراحی شده سر می‌زنید باید توجه داشته باشید که سرعت بارگذاری صفحات، خلاقانه بودن طراحی، نمایش در تلفن همراه و به طور کلی تجربه کاربری به چه صورت است. 

بهترین شرکت طراحی سایت

رضایت مشتریان قبلی

مسئله بعدی که باید مورد توجه قرار بگیرد رضایت مشتریان می‌باشد. ممکن است سایت در ظاهر خوبی داشته باشد، اما اهداف مشتری دقیقا برآورده نشده است. اگر بتوانید با مشتریان قبلی تماس بگیرید و صحبت کنید، و درباره میزان رضایت و پشتیبانی سایت باید از مشتریان قبلی خود سوالاتی را بپرسید. صحبت کردن با مشتریان قبلی می‌تواند ابهامات درباره شرکت طراحی کننده سایت برطرف نماید. 
همچنین با دیدن نمونه کارها می‌توانید دیگر سایت‌های طراحی شده را پیدا کنید و نظرات کاربران سایت را تحلیل کنید. به علاوه می‌توانید با تماس مستقیم با مدیران سایت طراحی شده صحبت نمایید و سوالات خود را بپرسید. نباید به نظرات 1 نفر فقط توجه کنید، حداقل باید با 10 مشتری قبلی شرکت صحبت کنید.

هزینه طراحی سایت

قیمت جز مهم‌ترین مسائلی است که بر روی تصمیم فرد تاثیر می‌گذارد. شرکت‌های طراحی برای انجام دادن یک پروژه مبالغ مختلفی را درخواست می‌کنند. این اختلاف قیمت به عواملی مانند کیفیت، سابقه، نوع پروژه، امکاناتی که برای سایت درنظر گرفته شده است بستگی دارد.

مشاوره رایگان و تخصصی

برای شروع کار، سوالات زیادی ذهن شما را درگیر می‌کند، باید این سوالات را از افراد متخصص بپرسید. از مهم ترین شرکت‌های طراحی سایت مشاوره رایگان و تخصصی می‌باشد. 

پشتیبانی 24 ساعته و حرفه ای

بعد از تحویل سایت یکی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید پشتیبانی شرکت طراحی سایت می‌باشد، که در صورت مواجه شدن با مسئله‌ای به تنهایی نمی‌توانید آن را حل کنید و بدون کمک فرد متخصص نمی‌توانید آن را حل کنید. 


برچسب ها:

    نظرات


    0 دیدگاه
    instagram logo call button