بهترین ابزارهای افیلیت مارکتینگ

دلارام کشاورز

افیلیت مارکتینگ یکی از روش‌های مختلف برای کسب درآمد آنلاین از طریق تبلیغ محصولات یا وب‌سایت‌ها باهدف کسب درصد مشخصی به‌عنوان کمیسیون از فروش انجام شده است. فروش از طریق ترافیک وب انجام می‌شود. این بدان معناست که از فروش محصول تبلیغ شده پول به دست می‌آید. شما باید بدانید که خدمات یا محصولاتی که تبلیغ می‌کنید توسط دیگران و نه لزوماً توسط شما ارائه می‌شود. تنها مسئولیتی که باید انجام دهید ارائه بازاریابی یا فروش است؛ بنابراین بیایید دریابیم که چگونه از افیلیت مارکتینگ کسب درآمد کنیم.

افیلیت مارکتینگ یک طرح پولدار شدن سریع نیست، پس انتظار نداشته باشید که یک شبه میلیون‌ها درآمد کسب کنید. این بدان معنا نیست که مردم در کسب درآمد با بازاریابی اینترنتی وابسته شکست می‌خورند. اگر می‌خواهید از افیلیت مارکتینگ کسب درآمد کنید، باید بدانید که چگونه کار می‌کند و آیا واقعاً برای شما مناسب است یا خیر. در ادامه به توضیح دقیق بهترین ابزارهای افیلیت مارکتینگ و سایت‌هایی که می‌توانید با آن وارد این حوزه شوید می‌پردازیم.

افیلیت مارکتینگ چیست؟

ویکی‌پدیا افیلیت مارکتینگ را به‌عنوان یک روش بازاریابی تعریف می‌کند که در آن یک کسب‌وکار به‌ازای هر فروش شرکت وابسته، به یک یا چند شرکت وابسته پاداش می‌دهد.

نکته اصلی در این تجارت این است که شما با کمک به تبلیغ محصول یا خدمات شرکت پاداش دریافت می‌کنید. به‌عنوان مثال، اگر در یک برنامه وابسته ثبت‌نام کنید و محصولاتی را تبلیغ کنید، درصد مشخصی را دریافت خواهید کرد که وقتی بازدیدکنندگانی را به سایت معرفی می‌کنید و آنها خرید انجام می‌دهند، کمیسیون شما خواهد بود.

افیلیت مارکتینگ را می‌توان یکی از ارزان‌ترین و سریع‌ترین راه‌های کسب درآمد آنلاین نامید، زیرا برای شروع مستلزم ایجاد هیچ محصولی نیست. برای سازماندهی افیلیت مارکتینگ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خریدار و فروشنده را به هم متصل کنید. پس از انجام فروش، کمیسیون خود را دریافت می‌کنید.

افیلیت مارکتینگ چیست

نحوه انجام افیلیت مارکتینگ

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به یک برنامه وابسته بپیوندید، سپس محصولاتی را که قصد فروش آنها را دارید انتخاب کنید. صاحبان محصول یک کد وابسته به شما ارائه می‌دهند که می‌توانید از آن برای هدایت ترافیک به سایت اصلی استفاده کنید. بعلاوه، بنرها، لینک‌های متنی و چندین فرم کپی خلاقانه به شما ارائه می‌شود که در آنها به‌سادگی کد را کپی و در سایت خود جای‌گذاری می‌کنید تا ترافیک را افزایش دهید.

هر مشتری علاقه‌مندی که لینک سایت شما را دنبال کند به سایت اصلی که محصول در آن فروخته می‌شود هدایت می‌شود و درصورتی‌که هزینه محصول را پرداخت کند یا در برنامه/خدمت مشترک شود و شما را به‌عنوان ارجاع مشخص کند، درصد مشخصی دریافت خواهید کرد. به‌عنوان کمیسیون به شما پرداخت می‌شود.

فروشندگان از طریق شناسه وابسته و سایر نرم‌افزارهای وابسته که استفاده می‌کنند، نتایج شما را می‌توانند ردیابی کنند. شما همچنین به تمام آمار کمیسیون و فروش دسترسی دارید. به‌علاوه، همیشه نیازی به فروش محصولات برای دریافت کمیسیون ندارید، زیرا برنامه‌های وابسته مختلف از شرایط پرداخت متفاوتی استفاده می‌کنند، به‌عنوان مثال پرداخت به ازای:

 •  کلیک (PPC) – شما بر اساس تعداد بازدیدکنندگانی که از سایت خود به یک سایت تجاری هدایت می‌کنید، به‌صورت آنلاین درآمد کسب می‌کنید، خواه در حال فروش باشید یا خیر.
 •  فروش (PPS) – تاجر درصد مشخصی از ارزش فروش انجام شده پس از خرید را به شما پرداخت می‌کند.
 •  سرنخ (PPL) – به محض اینکه یک بازدیدکننده اطلاعات تماس خود را در وب‌سایت فروشنده ارائه می‌دهد، شما فوراً به‌صورت آنلاین درآمد کسب می‌کنید.

چرا باید به یک بازاریاب در حوزه افیلیت تبدیل شوید؟

این تجارت به‌عنوان سریع‌ترین و بهترین روش بازاریابی در اینترنت شناخته می‌شود. در زیر چند دلیل ذکر شده است که چرا باید با افیلیت مارکتینگ به کسب درآمد فکر کنید:

رایگان: در افیلیت مارکتینگ سرمایه‌گذاری صفر است. بازاریابی آنلاین هر محصول نسبتاً ارزان است، بنابراین راه‌اندازی یک تجارت مقرون‌به‌صرفه است زیرا توسط شخص دیگری ایجاد شده است. به‌علاوه، نیازی به استخدام کسی یا داشتن دفتر ندارید.

بدون پشتیبانی مشتری: بدیهی است که این کار ضروری نیست زیرا شما شخصی نیستید که محصولات را ساخته‌اید.

بدون حمل‌ونقل یا ذخیره‌سازی: این قطعاً سردرد شما نیست زیرا فروشنده در صورت نیاز از آن مراقبت می‌کند.

درآمد غیرفعال: اگر یک کار روزانه منظم دارید، می‌توانید به درآمد منظم ادامه دهید. از طرف دیگر، شما در افیلیت مارکتینگ به طور مداوم و حتی زمانی که گاهی اوقات آفلاین هستید درآمد کسب می‌کنید.

کار راحت از خانه: اگر به طور منظم از طریق افیلیت مارکتینگ کسب درآمد می‌کنید، نیازی نیست که هر روز سرکار بروید. شما این فرصت را دارید که از خانه کار کنید.

بازار جهانی: شما می‌توانید به افراد زیادی در سراسر جهان دسترسی داشته باشید و از افیلیت مارکتینگ کسب درآمد کنید.

چگونه با افیلیت مارکتینگ به‌صورت آنلاین درآمد کسب کنیم؟

در این مرحله، شما باید متقاعد شده باشید که می‌توانید از طریق افیلیت مارکتینگ به‌عنوان یک منبع درآمد غیرفعال به‌صورت آنلاین درآمد کسب کنید، و حتماً از خود می‌پرسید که چگونه شروع کنید.

اما باید درک کنید که با فروش یک محصول فوراً ثروتمند نخواهید شد. این نوع کسب‌وکار بسیار رقابتی است زیرا افراد زیادی درگیر آن هستند. نحوه کسب درآمد آنلاین را می‌توان به‌سادگی با رعایت نکات زیر برای موفقیت در این زمینه پاسخ داد: از طریق افیلیت مارکتینگ، باید بازار را درک کنید، بدانید محصولات چگونه تبلیغ می‌شوند و نحوه عملکرد آن را بدانید.

ابزارهای افیلیت مارکتینگ

ابزارهای افیلیت مارکتینگ چیست؟

ابزارهای افیلیت مارکتینگ چندین عملکرد کلیدی را انجام می‌دهند. تمرکز همیشه بر روی ردیابی است. شما باید نحوه عملکرد هر یک از شرکای خود را پیگیری کنید. اگر نمی‌دانید چه کسی بیشترین ترافیک یا فروش را دارد، قادر به رقابت نخواهید بود.

همچنین باید بتوانید پرداخت‌های خود را خودکار کنید. در اینجا باید به چند نکته توجه کرد. یکی از آنها قابلیت اطمینان است. شرکای شما می‌خواهند به‌سرعت و به‌درستی پول دریافت کنند. سپس انعطاف‌پذیری وجود دارد. این بدان معنی است که شما می‌توانید ساختار پرداخت خود را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.

جدا از این، چندین ابزار اضافی نسبتاً رایج وجود دارد. به‌عنوان مثال، این ممکن است شامل برخی از ابزارهای ارائه منابع به شرکای شما باشد. در اینجا یک مرور سریع از نتایج ما برای هر یک از ابزارهای افیلیت مارکتینگ است.

AffTrack.

با شروع ماهانه 299 دلار، AffTrack انتهای دیگر بازار است. همان‌طور که در این قیمت انتظار دارید، تمام قابلیت‌های سایر ابزارهای افیلیت مارکتینگ را ارائه می‌دهد. اما موارد اضافی نیز وجود دارد که آن را متمایز می‌کند.

آنها ادعا می‌کنند 99.999٪ آپتایم برای تجزیه‌وتحلیل‌های خود دارند، بنابراین هیچ شکی در مورد قابلیت اطمینان وجود ندارد AffTrack همچنین پروکسی‌ها و تشخیص تقلب را ارائه می‌دهد. به‌این‌ترتیب در صورت وقوع اتفاق ناخوشایندی به شما اطلاع داده می‌شود.

AffTrack API نیز در دسترس کاربران است. این به شما امکان سفارشی‌سازی و یکپارچه‌سازی تقریباً نامحدود را می‌دهد، که اگر نیازهایی خاص‌تر از پیکربندی خارج از جعبه دارید، عالی است.

Post Affiliate Pro.

در نهایت، ما Post Affiliate Pro را داریم. برای بسته اولیه ماهیانه 97 دلار به شما باز می گردد. همچنین ویژگی های بسیار جالبی دارد. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید سهولت استفاده است. پرداخت‌های هنگفت، تولید گزارش و ایجاد همپوشانی کارت واقعاً آسان است.

از میان ابزارهای افیلیت مارکتینگ ما، این ابزار شاید بیشتر حول خود شرکت‌های وابسته متمرکز باشد. یکی از ویژگی های اینجا، تقسیم کمیسیون است. این به شما این امکان را می‌دهد که به همه شرکت‌های وابسته که در فروش شرکت می‌کنند، پاداش دهید، نه فقط به کسی که CTR نهایی را دریافت کرده است. افیلیت مارکتینگ

در روشی مشابه، توانایی ایجاد جوایز عملکرد وجود دارد. این به شما این امکان را می‌دهد تا با نشان دادن اینکه برای کار سخت آنها ارزش قائل هستید، از بهترین شرکای خود حمایت کنید. کمیسیون های زندگی به روشی مشابه کار می‌کنند. آنها به شما این امکان را می‌دهند که در صورت بازگشت مشتری برای دریافت بیشتر، به شرکت‌های وابسته کمیسیون های تکراری بدهید.

چند نکته پایانی قبلاً اشاره کردم که گران تر بودن همیشه به معنای بهتر نیست. یا حداقل برای شما بهتر نیست. بیایید بگوییم اگر در مورد افیلیت مارکتینگ در سطح شرکت یا آژانس جدی هستید، AffTrack احتمالاً ارزش آن را دارد. برای بقیه ما که تراکنش‌های کوچک انجام می‌دادیم، من واقعاً تحت تأثیر Post Affiliate Pro و AffiliateWP قرار گرفتم.

AffiliateWP.

با شروع از 99 دلار در سال، AffiliateWP یک گزینه بسیار جالب است. این افزونه منحصر به فرد است که یک افزونه وردپرس است. اگر از وردپرس استفاده می‌کنید عالی است. اگر نه زیاد استفاده نمی شود. در واقع، نقص فنی بیشتری را هدف قرار می‌دهد. این برای کارآفرینان یا عملیات های تک نفره ایده آل است.

همچنین می‌تواند یک صرفه جویی در زمان عالی باشد. تمام داده های پرداخت شما را می‌توان به یک CSV. صادر کرد. بنابراین، می‌توانید در وقت خود در سایر وظایف مدیر مانند حسابداری صرفه جویی کنید . دلیل دیگری که AffiliateWP می‌تواند برای مشاغل کوچک مفید باشد.

Tapfiliate

در مقابل، Tapfiliate از 69 دلار در ماه شروع می‌شود. یک نکته جدید در این پلتفرم، امکان سفارشی کردن طرح های پاداش است. به جای اینکه در هر فروش فقط کمیسیون ارائه دهید، می‌توانید انگیزه‌های بیشتری برای شرکت‌های وابسته خود اضافه کنید تا بیشتر و بیشتر بروند.

حتی می‌توانید طرح‌هایی برای پاداش دادن به شرکای خود برای ارجاع دیگران ایجاد کنید. این حتی ممکن است شامل ارائه درصدی از کمیسیون‌هایی باشد که به طور غیرمستقیم ایجاد کرده‌اند. شما همچنین می‌توانید ارجاع نامحدودی را در داخل ارجاع دهید.

ویژگی اعضای تیم را هم خیلی دوست داشتم. این به شما امکان می‌دهد یک حساب محدود اضافی اضافه کنید. برای کسب‌وکارهای درحال‌رشد عالی است.

SEO Quake

عملکرد اصلی: مروری بر اطلاعات سئو سایت از جمله ابزار جستجوی WHOIS

قیمت: رایگان

نوع: افزونه مرورگر برای فایرفاکس، کروم، اپرا، سافاری

ابزار SEO Quake که به‌عنوان یک افزونه مرورگر برای مرورگرهای مختلف مانند فایرفاکس یا کروم در دسترس است، برای به‌دست‌آوردن یک دید کلی از حجم زیادی از اطلاعات مرتبط با سئو نیز مناسب است. سئو Quake اطلاعاتی در مورد تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل، رتبه ترافیک الکسا، تعداد لایک‌های فیس‌بوک از یک URL و غیره را به‌سرعت قابل‌مشاهده می‌کند.

علاوه بر اطلاعات مربوط به سئو، یک پرس‌وجو whois نیز می‌تواند به طور مستقیم انجام شود. اگر صفحات جالبی پیدا کرده‌اید، ممکن است لازم باشد اطلاعات مربوط به دامنه و مالک دامنه را بیابید. با کلیک بر روی “whois” کاربر مستقیماً به یک صفحه نمای کلی می‌رسد و می‌تواند اطلاعات را مشاهده کند و مطمئن شود که مالک آن کیست

Ghostery

عملکرد اصلی: مروری بر اسکریپت‌های ردیابی در یک وب‌سایت

قیمت: رایگان

نوع: افزونه مرورگر برای فایرفاکس و کروم

کدام پیکسل‌ها و اسکریپت‌های ردیابی در یک وب‌سایت بارگذاری می‌شوند؟ پاسخ به این سؤال از بسیاری جهات می‌تواند جالب باشد. به‌عنوان مثال، می‌توانید ببینید کدام ارائه‌دهندگان خدمات ترافیک، ردیابی تبدیل یا کانتینرها در یک وب‌سایت ادغام شده‌اند. این امر، از جمله موارد دیگر، تعیین منابع ترافیک دیگری را که یک سایت وابسته استفاده می‌کند، ممکن می‌سازد.

بهترین برنامه‌های افیلیت مارکتینگ خارجی

 آمازون

تا حد زیادی معروف‌ترین افیلیت مارکتینگ خارجی است.

ثبت‌نام آسان و رایگان است، مطمئناً درصدهای درآمد خیلی بالا نیست، در واقع حداکثر به حدود 10 درصد می‌رسد، اما فروش محصولات در این پورتال بسیار آسان است زیرا آمازون یک برند معتبر است که مردم به آن اعتماد دارند.این بازار واقعاً همه چیز را می‌فروشد، بنابراین برای هر جایگاهی عالی است.یکی از جنبه‌های ناخوشایند آمازون عدم ردیابی کوکی است، در واقع کاربر مجبور می‌شود در جلسه فعال چیزی بخرد (نه لزوماً محصولی که توسط شما تبلیغ می‌شود) اگر تصمیم بگیرد روز بعد با دسترسی مجدد خرید را به پایان برساند. پورسانت واریز نخواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد وابستگی آمازون و میزان درآمد، پیشنهاد می‌کنم مقاله اختصاصی من را بخوانید.نوع تبلیغ پیشنهادی: وبلاگ‌های تخصصی، سئو، بررسی‌های ویدئویی.

AliExpress

 برای کسانی که با آن آشنا نیستند، AliExpress بازاری است که به لطف قیمت‌های بسیار رقابتی و محصولات متنوع، از موفقیت بزرگی برخوردار است.وابستگی به این بازار، هم به دلیل شهرت روزافزون و هم از نظر قیمت، می‌تواند یک معامله باشد. علاوه بر این، درصدها بسیار بالاتر از آمازون است.در واقعیت، بهترین روش برای فروش محصولات در این بازار قطعاً Dropshipping از طریق کمک پلتفرم‌های اختصاصی مانند Shopify است .

Fiverr

Fiverr یکی از بزرگ‌ترین پورتال‌های جهان است که در آن می‌توانید فریلنسرها را برای هر نوع شغلی پیدا کنید. این شبکه یک مرجع برای استخدام همکاران موقت برای مشاغل اضافی باقیمت‌های بسیار رقابتی، به‌ویژه برای انجام افیلیت مارکتینگ در بازارهای خارجی با زبان‌های مختلف تبدیل شد.برنامه Fiverr چیزی غیرعادی نیست و همچنین بسیار سودآور است.

روش‌های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد، مطمئناً رایج‌ترین آنها CPA است که فقط باید ثبت‌نام کنید و هر محصولی را خریداری کنید. در اینجا کمیسیون از 15 تا 150 یورو برای هر سرنخ متغیر است .

پنل وابسته یکی از کامل‌ترین و دقیق‌ترین پنل‌هایی است که تابه‌حال دیده‌ام، پر از خلاقیت، ویجت‌ها و موارد دیگر. این کار را آسان‌تر و سودآورتر می‌کند.

یکی دیگر از مواردی که برنامه Fiverr را بسیار سودمند می‌کند، تطبیق پذیری آن است، در واقع جاهای خالی آن به‌قدری زیاد است که امکان ارتقای این پلت فرم در هر بخش شما وجود دارد.

برای ثبت‌نام کافیست روی لینک بالا کلیک کنید و فرم را پر کنید. در بیشتر موارد شما بلافاصله پذیرفته می شوید و می‌توانید بلافاصله شروع به فروش کنید.

بهترین برنامه ها افیلیت مارکتینگ ایرانی

درایران نیز سایت ها و شبکه هایی برای اینکار ایجاد شده است که شما با مراجعه به آن می‌توانید ازمزایای افیلیتاستفاده کنید و عبارت اند از:

 • دیجی کالا؛ با استفاده از آن فروشندگان مختلف میتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.
 • میهن استور؛ با استفاده از آن می‌توانید یک فروشگاه شخصی داشته باشید و در ازای فروش به سایت مرجع پورسانت پرداخت میکنید.
 • می مارکت؛ اولین سیستم همکاری در فروش ایران است و بیش از 5000 محصول از طریق آن به فروش میرود.
 • شرکا؛ بستری که با ان می‌توانید محصولاتی چون پوشاک تا نرم‌افزار را به فروش برسانید.
 • سبز گستر؛ بستری که بیش از 6000 وب مستر دارد و گارانتی نیز اراعه میدهد.
 • توربین؛ با استفاده از آن می‌توانید خدماتی چون تور و هتل و گردشگری را اراعه دهید.
 • میسو مارکت؛ برای فروش مواد غذایی به‌صورت انلاین ایجاد شده است.
 • بیمیتو؛ طبق شار خودش امکان مقایسه و خرید آنلاین بیمه را ایجاد کرده است.
 • ایران سرور؛ خرید دامنه و وب با آن امکان پذیر است. در اینجا می‌توانید وبسایت دامنه و هاست را به افراد مختلف بفروشید.
 • سون هاست؛ این سیستم با گارانتی وفروش 24 ساعت توجه بسیاری ر ابه خود جلب کرده است.
 • مدیرسبز؛ با استفاده از ام می‌توانید وارد دنیای آمزوش بازاریابی و مدریت شوید.
ابزار افیلیت مارکتینگ

7 نکته برای کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ

در اینجا چند نکته برای کمک به کسب درآمد آنلاین با افیلیت مارکتینگ آورده شده است:

1. غذاهای خوب را انتخاب کنید

اکثر تازه‌کارهای افیلیت مارکتینگ این اشتباه را مرتکب می‌شوند که با تعداد زیادی برنامه‌های وابسته ثبت‌نام می‌کنند و سعی می‌کنند هر چیزی که سر راهشان است را تبلیغ کنند. اگر این مسیر را دنبال کنید بر شما غلبه می‌کند و نمی‌توانید محصولات خود را به‌درستی تبلیغ کنید. برای درک نیازهای بازار و یافتن محصولاتی که به‌خوبی با موضوع سایت شما مطابقت دارند، وقت بگذارید.

2. از منابع مختلف ترافیک برای تبلیغ خدمات یا محصولات استفاده کنید

اشتباه دیگری که بازاریابان وابسته مرتکب می‌شوند این است که فقط در سایت‌های خود تبلیغ می‌کنند. ایرادی ندارد، اما منابع ترافیکی بسیار دیگری وجود دارد که می‌توانید همزمان برای تبلیغ از آنها استفاده کنید. هرچه صفحه فروش شما ترافیک بیشتری داشته باشد، شانس شما برای کسب درآمد آنلاین بیشتر است.

Google AdWords یک راه خوب برای هدایت ترافیک به صفحه فروش شما است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تبلیغ را در حساب AdWords خود اجرا کنید و سپس از پیوند مرتبط با آن استفاده کنید. شما باید به طور منظم تبدیل‌ها را اندازه‌گیری کنید تا مطمئن شوید که هزینه‌های کمپین شما کمتر از درآمد آن است تا بتوانید آن را در حال اجرا نگه دارید.

3. کمپین شما باید آزمایش، اندازه‌گیری و پیگیری شود

استفاده از استراتژی‌های بازاریابی چندگانه ایده بسیار خوبی است زیرا به شما این فرصت را می‌دهد که بدانید کدام یک بهتر عمل می‌کند. می‌توانید قبل از اقدام، آزمایش را تقسیم کنید و اثربخشی هر کمپین را اندازه‌گیری کنید. با تغییر چند مورد، می‌توانید سود خود را افزایش دهید. تبلیغات بنری باید در مکان‌های مختلف صفحات سایت شما قرار داده شود زیرا نکات استراتژیکی وجود دارد که توجه خواننده شما را به خود جلب می‌کند.

این آمار اولیه از برنامه‌های مختلف وابسته را نشان می‌دهد که ممکن است برای کمپین خود به آن نیاز داشته باشید، اما می‌توانید از نرم‌افزار ردیابی تبدیل خود نیز استفاده کنید.

4. دریابید که محصول چقدر مطلوب است

برای کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ، باید مطمئن شوید که محصول دارای تقاضای بالایی است. مهم نیست چقدر تلاش می‌کنید، ممکن است فروش نداشته باشید، این کاملاً به تقاضا برای محصول بستگی دارد. باید بدانید که آیا این واقعاً همان چیزی است که مخاطبان شما به آن نیاز دارند یا خیر. اگر بتوانید حجم معقولی از ترافیک سایت خود را به دست آورید، می‌توانید یک نظرسنجی آنلاین کوچک برای دریافت نظر بازدیدکنندگان خود انجام دهید.

5. باید از تکنیک‌ها و روش‌های جدید آگاه باشید.

این به دلیل ماهیت رقابتی افیلیت مارکتینگ و برای اینکه بتوانید به‌صورت آنلاین درآمد کسب کنید، ضروری است. تکنیک‌ها و روش‌های جدید روزانه در حال توسعه هستند. شما نمی خواهید در زمانی که روندهای جدید غلبه می‌کنند، عقب بمانید.

6. فروشنده مناسب را جستجو و انتخاب کنید

با تبلیغ یک محصول، شخص یا سازمانی را که مالک آن محصول است نیز تبلیغ می‌کنید. این باید اولین چیزی باشد که قبل از انتخاب محصولی که تبلیغ می‌کنید بدانید. شما نمی‌خواهید مشتریان شما پس از خرید محصول ناراضی باشند. به من اعتماد کنید، آنها هرگز دوباره برای خرید چیزی به سایت شما بازنمی‌گردند! این به این دلیل است که شما اعتبار خود را تضعیف کرده‌اید. به‌عنوان یک قاعده کلی، هر شرکت یا وب‌سایتی که خدمات خوبی به مشتریان داشته باشد، موظف است که مشتریان راضی داشته باشد.

7. از ابزار موردنیاز خود استفاده کنید

برای افزایش شانس کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ، سایت‌های مختلف ابزارهای مختلفی دارند که به شما کمک می‌کنند کمپین خود را مؤثرتر کنید. ابزارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای آنها مفید باشید. به‌عنوان مثال، اگر از یک سایت وردپرسی استفاده می‌کنید، باید افزونه‌ای مانند Affiliate Link Manager را خریداری کنید. کسب درآمد آنلاین با ابزارهای مناسب آسان‌تر می‌شود.

توسعه کسب‌وکار افیلیت مارکتینگ

وقتی کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کنید، می‌خواهید مطمئن باشید که دوام خواهد داشت. کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید تا کسب‌وکارتان رونق بگیرد. برای کسب درآمد آنلاین از افیلیت مارکتینگ، باید یک استراتژی برای ادامه کسب درآمد ایجاد کنید. اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان رشد کند، موارد زیر را در نظر بگیرید:

1. مطالعه و یادگیری از افراد دیگر در کسب‌وکار.

این ساده‌ترین راه برای کسب تجربه است زیرا در حال آشنایی با سایر شرکت‌های وابسته هستید. شما می‌توانید با پیوستن به یک انجمن گفتگو یا انجمن آنلاین با افراد ملاقات کنید. خبر خوب این است که آنها رایگان هستند و در آنجا مشاوره بسیار خوبی دریافت خواهید کرد. نمونه‌هایی از چنین جوامع آنلاین ABestWeb، Digital Point و Warrior Forum هستند. علاوه بر دریافت مشاوره از وابستگان باتجربه‌تر، این فرصت را دارید که با دیگر بازاریابان ارتباط برقرار کنید.

2. ایجاد و ایجاد روابط

کارهای زیادی در زمینه افیلیت مارکتینگ وجود دارد، بنابراین قبل از کسب درآمد آنلاین باید صبور باشید. برنامه‌های افیلیت مارکتینگ، ترافیک را به سمت سایت بازاریاب هدایت می‌کند، اما به‌عنوان یک بازاریاب، شما مسئول ایجاد و حفظ روابط با شرکا هستید.

3. دریافت ترافیک هدفمند

وادار کردن مردم به بازدید از سایت شما یک چیز است، اما کسب درآمد آنلاین از طریق تبدیل لینک‌ها چیز دیگری است. چهار روش اصلی برای جذب سرنخ وجود دارد:

تبلیغات رایگان: شما تبلیغات و لینک‌هایی را در وب‌سایت‌های رایگان ارسال می‌کنید تا ترافیک سایت خود را افزایش دهید. نمونه‌هایی از چنین سایت‌هایی عبارت‌اند از تبلیغات رایگان ایالات متحده و Craigslist. این روش به شما و سایت رایگان اجازه می‌دهد تا زمانی که شخصی روی تبلیغات شما کلیک می‌کند، از افیلیت مارکتینگ کسب درآمد کنید.

تبلیغات پولی: در این روش به ترکیبی از گرافیک، تبلیغ و لینک قابل کلیک نیاز دارید. با استفاده از تبلیغات PPC، چه بازدیدکننده خرید کند یا نه به‌صورت آنلاین درآمد کسب می‌کنید. Google Adsense این کار را سریع و آسان می‌کند.

ایمیل مارکتینگ: در این روش بازاریاب یک فرم ثبت‌نام ایمیل را برای بازدیدکنندگان سایت درج می‌کند. نام و ایمیل بازدیدکننده را دریافت می‌کنید که به شما کمک می‌کند تا یک رابطه طولانی‌مدت داشته باشید و سرنخ ایمیل‌های منظمی از شما دریافت می‌کند.

بازاریابی محتوا: هدف این تکنیک بهبود رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو به‌منظور تولید سرنخ بیشتر است. از سایت‌هایی مانند Ezine Articles برای انتشار مقالاتی با “فیلم منبع” منحصربه‌فرد استفاده می‌شود و در نتیجه، زمانی که سایر مدیران سایت و وبلاگ‌نویسان مقاله را دوباره چاپ می‌کنند، بازاریاب رتبه بالاتری در موتور جستجو کسب می‌کند.

4. یک تبلیغ PPC ایجاد کنید

تبلیغات PPC (پرداخت به‌ازای کلیک) بلوک‌های سازنده اصلی افیلیت مارکتینگ هستند؛ بنابراین، برای ایجاد فروش و افزایش درآمد آنلاین خود باید یک آگهی خوب بنویسید.

برخی از معیارهای یک تبلیغ خوب PPC به شرح زیر است:

 • باید به مشکلی که معمولاً مصرف‌کنندگان با آن مواجه هستند رسیدگی کند و آنها را با راه حلی درگیر کند.
 • باید یک کلمه کلیدی قوی خاص داشته باشد که ترافیک را هدایت کند.
 • کلمات کلیدی در صفحه اصلی منعکس می‌شوند.
 • برای تعیین جهت زمینه‌ای که ایجاد کرده‌اید، یک فراخوان برای اقدام ایجاد کنید. این امر با دنبال‌کردن لینک محقق خواهد شد.

5. برای کیفیت تلاش کنید نه کمیت

وجود چندین شریک تضمینی برای کسب درآمد از اینترنت نیست. تحقیقات نشان می‌دهد که برای یک کمپین افیلیت مارکتینگ موفق، باید شرکای مناسبی را پیدا کنید که ترافیک وب‌سایت شما را هدایت کنند. چه این شرکا سایت‌های بزرگ یا کوچک باشند، یا حتی ترکیبی از هر دو، شما باید روابط قوی با آنها ایجاد و حفظ کنید..

برای کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ به کار زیادی نیاز است، بنابراین انتظار نتایج فوری را نداشته باشید. شما باید بدانید که افیلیت مارکتینگ چگونه کار می‌کند، محصول مناسب را دریافت کنید، یک پلتفرم بسازید، و مرتبط‌ترین تبلیغات را اجرا کنید تا ترافیک باکیفیتی برای تولید سرنخ ایجاد کنید. اگر بار اول موفق نشدید، نگران نباشید، می‌توانید دوباره تلاش کنید و اشتباهات خود را برطرف کنید. به یاد داشته باشید که یادگیری از سایر وابسته‌ها به شما کمک می‌کند تا بر بسیاری از اشتباهات غلبه کنید.

افیلیت مارکتینگ آینده بسیار خوبی دارد زیرا بسیاری از سازمان‌ها به‌زودی به سمت آن حرکت خواهند کرد، پس چرا اکنون از این فرصت استفاده نکنیم؟ برای کسب درآمد در گوگل به این سایت‌های افیلیت مارکتینگ نگاهی بیندازید.


برچسب ها:

  نظرات


  0 دیدگاه
  instagram logo call button